HİZMETLER

Kaliteli ürünlerinin yanı sıra Utax, kaliteli ve uzun ömürlü yedek parça, kesintisiz müşteri desteği ve kullanışlı yazılımları ile müşterilerine verdiği destek ile kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.

 Utax Dokümantasyon Danışmanlığı hizmetleri ile baskı giderlerinin hesaplanması ve verim artışı konusunda sunduğumuz destekler vasıtasıyla yarım yüzyılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Kişiye özel ve şirketlere özel çözüm ihtiyaçları duyan tüm müşterilerimize, müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek çözümler sunmaktayız. Bu nedenle Utax sıradan baskı çözümlerinden daha öte bir güven algısıyla çalışmakta, müşterilerine her zaman yanlarında olduğunu hissettirmektedir.

Dijital baskı teknolojileri konusunda çağının öncülerinden olan Utax sizleri de bu eşsiz baskı deneyimini yaşamaya davet ediyor.

Kalitesi, dayanıklılığı ve verimliliği ile yarım asırdan fazladır müşterilerinin güvenini kazanmış, dokümantasyon konusunda kişisel çözümler sunan UTAX yazıcı ve fotokopi makinaları satışının yanında, satış öncesi bilgilendirmek, uzun ömürlü toner ve sarf malzeme satışı, oluşabilecek yazılımsal ve teknik sorumlara kısa sürede kesin çözümler üretme, arıza tespiti ve tamir konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Telefon veya mail ile bize ulaşan müşterilerimize garanti ve anlaşma şartlarına bağlı da olmakla beraber tamamen ücretsiz, yerinde bakım hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca dilerseniz ürününüzü servisimize getirebilir arıza tespiti ve tamiri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara genelinde sunduğumuz UTAX servis hizmetimiz ile müşterilerimize satış sonrası destek hususunda en kaliteli hizmeti ivedilikle vermeyi taahhüt ediyoruz. Güler yüzlü ve alanında uzman personelimiz ile her zaman yanınızdayız.